Counter - Strike forum # Srebrenik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.:Dođite na naš server 88.198.47.67:27776 Srebrenik org. # Only cs_mansion:.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Dnevnik jednog kanterasa

Go down 
AutorPoruka
Mr. Joker
Admin
Mr. Joker


Broj komentara : 29
Join date : 2010-11-24
Age : 27
Mjesto : Srebrenik

Dnevnik jednog kanterasa Empty
KomentarNaslov komentara: Dnevnik jednog kanterasa   Dnevnik jednog kanterasa Icon_minitimeThu Nov 25, 2010 11:12 am

Budim se. Nova runda pocinje. Freezetime 10 minuta, ustajem. Slapujem se par puta sa 0dmg da dodjem sebi. Sipam koji milimetar vode u kadu kad uskocim da mi ne skine helt. Nema tople vode. Kažu TT razneli toplovod. Jebem ti server. Voda hladna kao mocvara na aztecu. Sednem za racunar, odigram par rundi. Kucam thetime, kad vec vreme za poboljšanje skilla - školu. Pogledam roundtime, imam 20min da stignem. Nekako udem na školski server (imam slot), mapa skill_matematika, kažem "profesorice izvinjavam se"...GAG...You talk too much...GRRRR. Napišem par reci na admin say i dobijem kick. Odem kod head admina, on mi kaže šta se svadaš sa adminima. Nabijem ih sve na q***. Odem u buyzone, kupim awp, full equip, udem na školski server i pobijem ih sve. Ne, nije tako bilo. Druga mapa geo_grafija. Pokazivali nam neke nove mape, kazu cs_karpats i de_balkans. Mape glupe, bez balansa, old school. Krenem nešto da pricam na mic, opet me GAG. Ovaj put ne kucam reconnect vec cekam da istekne. Zvoni za kraj mape. Na hodniku me sretne moj razredni head admin, kaže nisi bio dovoljno na cs_school ostaceš bez slota. Dobro, bicu cešce na serveru, opušteno. Na razglasu cujem "nema više mapa danas, neko plantao c4 na server". Super. Mogu nazad na 127.0.0.1:27005. Udem u bus, kad q***, kontrola, kickuju me iz busa i uzmu 900$. Bolje da sam walkao do kuce.
Konacno stignem kuci nakon 3 minute rusha na drugi kraj mape. Bacam smoke u hodnik i bežim do sobe, da me admin ne pita šta je bilo u školi. q***, ima 16-bita. šta je bilo u školi...ništa, gagovali me par puta. Ok kaže. Moraš biti pr0 na kraju godine, rece. Dobro, bicu pr0, ne sekiraj se.
Sednem za comp odigram još par rundi. Cuje se dobro poznati adminov glas "opet sediš za racunarom". Kucam volume 0. Hehehehe i win. q***...Slap 1 dmg. Nemoj admine, ustacu. Slap 1dmg. Ustanem od compa i legnem u krevet. Kucam quit...
Na vrh Go down
https://csforum-srebrenik.bosnianforum.com
 
Dnevnik jednog kanterasa
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Counter - Strike forum # Srebrenik :: Zabava-
Idi na: